Kolejny sukces naszego policjanta - Aktualności - KPP Żagań

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny sukces naszego policjanta

Data publikacji 24.06.2016

Sierż. sztab. Tomasz Kołogryw, policjant z Komisariatu Policji w Szprotawie stanął na podium w maratonie kolarskim. W czasie ostatniego weekendu policjant wziął udział w dwóch zawodach kolarskich, w których przejechał na rowerze prawie 80 km.

Funkcjonariusz  z Komisariatu Policji w Szprotawie już drugi sezon ściga się w zawodach kolarskich. Na początku czerwca sierż. sztab. Tomasz Kołogryw uczestniczył w II Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski Policjantów i Służb Mundurowych w Maratonie MTB o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu – Wyrzysk 2016. Na tym dystansie startowało 455 kolarzy. Nasz policjant w klasyfikacji „najlepszy policjant” zajął I miejsce ( a w ogólnej klasyfikacji zajął wysokie,10. miejsce).

Ostatni weekend to kolejne zawody kolarskie i nowe sukcesy.  W sobotę (18.06) Tomek Kołogryw gościł w Strzelcach Krajeńskich, gdzie startował  w  III Maratonie MTB o Puchar Burmistrza Strzelec Krajeńskich. Trasa maratonu przebiegała duktami leśnymi. Był to dystans 30 km. W zawodach wzięło udział 181 kolarzy. Nasz policjant na metę dojechał 13. w kategorii Open.  A w kategorii „najlepszy policjant” zajął II miejsce. Następnego dnia (19.06) policjant startował w maratonie Kaczmarek Electric MTB w miejscowości Wojnowo. Tam na dystansie aż 49km w ogólnej klasyfikacji zajął bardzo wysokie -  6 miejsce a w swojej kategorii wiekowej stanął  na podium – zajął III miejsce.

Naszemu koledze składamy gratulacje i trzymamy kciuki za kolejne, sportowe sukcesy.