Nowy radiowóz w Żaganiu - Aktualności - KPP Żagań

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy radiowóz w Żaganiu

W Komendzie Powiatowej Policji w Żaganiu odbyło się uroczyste przekazanie radiowozu zakupionego z Funduszu Wsparcia Policji oraz z Programu Modernizacji Policji. W uroczystości wzięli udział zaproszeni samorządowcy, którzy finansowo wsparli zakup radiowozu.

9 lutego przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu dla żagańskiej jednostki. Zakup nowego radiowozu był możliwy dzięki zaangażowaniu i finansowemu wsparciu samorządowców: Burmistrza Żagania Pana Daniela Marchewki i  Wójta Gminy Brzeźnica, Pana Jerzego Adamowicza. Nowy nabytek pozwoli funkcjonariuszom żagańskiej jednostki na jeszcze lepsze i sprawniejsze wykonywanie zadań na rzecz lokalnej społeczności.

Komendant Powiatowy Policji w Żaganiu, insp. Artur Kamiński podziękował obecnym na uroczystości samorządowcom: Panu Jerzemu Adamowiczowi, Wójtowi Gminy Brzeźnica i Panu Zbigniewowi Białkowskiemu, Dyrektorowi Departamentu Infrastruktury i Oświaty Urzędu Miasta Żagań (reprezentującemu Burmistrza Żagania) za dotychczasową współpracę i wspieranie policyjnych działań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Żagańskiego. W uroczystości wziął również udział Kapelan Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu, Ksiądz Kanonik Władysław Tasior, który poświęcił radiowozy zakupione dla jednostki z Żagania i Szprotawy.